Jump to content

CCleaner Beta v5.48.001


Guest Ben CCleaner

Recommended Posts

Guest Ben CCleaner

This release contains a bug fix and updated cleaning rules as outlined below. Please let us know if this release fixes the issue for you, and please also let us know if you find any additional bugs or issues.

Bug Fix:

- Fixed Firefox cleaning rules which were causing corrupted profiles for some users

Updated Cleaning Rule:

- Expanded Windows log cleaning rules to include more directories

Download:

https://www.ccleaner.com/go/get_beta

ccsetup548_beta.exe - CCleaner Beta - Slim Installer
MD5: 40890f9ce34b796a1a813a23eb4793f3
SHA256: 9a8b73bb1519f88c2c475c696bd0f341294574cf2769906db8dd76fda8fb73fc

Link to comment
Share on other sites

The new Beta looks good, but I found a little bug on the "Privacy" page: If you left-click a second time (anywhere), some parts of the text just disappear. You need to change the language to German to see the bug.

And still not fixed: crashing in Windows Safe Mode (boot option 4)...

cc_privacy.jpg

Link to comment
Share on other sites

- The bugs I reported on september 9 & 16 are fixed but bug #1 (post of september 12 & 16) have been fixed but bug #1 (reported on september 9) seems to need some more attention. Because when the user has told CC to store info in the CCleaner.ini file then CC installation program still shows up in english. (See the thread below)

https://forum.piriform.com/topic/45951-ccleaner-willy2s-bug-reports/

 

System setup: http://speccy.piriform.com/results/gcNzIPEjEb0B2khOOBVCHPc

 

A discussion always stimulates the braincells !!!

Link to comment
Share on other sites

On 2. 10. 2018 at 5:36 PM, APMichael said:

The new Beta looks good, but I found a little bug on the "Privacy" page: If you left-click a second time (anywhere), some parts of the text just disappear. You need to change the language to German to see the bug.

And still not fixed: crashing in Windows Safe Mode (boot option 4)...

cc_privacy.jpg

Hi APMichael. 

These are incorrectly translated strings into German in this section (red frame). My translation into Slovak is OK.

See pictures...

            Many successes I wish you...             dedko58                                        Slovak.png.03b03aabea8e7d5848f477b8581ba306.png 

English.png.8487baad6880915017ed1e7b80b97370.png 

                                                                                                                                   Deutsch.png.181d564c228292d35e6f4539004380f1.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tvoj preklad do slovenciny je ubohy a okrem ineho, nie tvoja praca ! (zmohol si sa akurat tak na doprekladanie chybajucich casti v novsich verziach programu). Niektore vyrazy zostali prelozene z cestiny. Prekladam programy do slovenciny uz dlhe roky a bohuzial sa musim stretavat s takymito amatermi ako ty. Tvoj preklad ti doporucujem neodkladne stiahnut. O chybach v preklade budem samozrejme informovat tuto podporu, pretoze ponukat uzivatelom tvoj preklad priamo v distribucii je nehorazny omyl !

Pozri si dobre moju prilohu !

ccleaner-hybrid-translation.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
12 hours ago, Restorator said:

Tvoj preklad do slovenciny je ubohy a okrem ineho, nie tvoja praca ! (zmohol si sa akurat tak na doprekladanie chybajucich casti v novsich verziach programu). Niektore vyrazy zostali prelozene z cestiny. Prekladam programy do slovenciny uz dlhe roky a bohuzial sa musim stretavat s takymito amatermi ako ty. Tvoj preklad ti doporucujem neodkladne stiahnut. O chybach v preklade budem samozrejme informovat tuto podporu, pretoze ponukat uzivatelom tvoj preklad priamo v distribucii je nehorazny omyl !

Pozri si dobre moju prilohu !

ccleaner-hybrid-translation.jpg

Translation

Your translation into Slovak is poor and besides other than your work! (he was able to take action to counter the missing parts in the new versions of the program). Some of the prints have been left over. I have been translating programs into Slovak for many years and I'm sorry to have to meet with such amateurs as you. Your translation I recommend you to withdraw immediately. I will, of course, inform you about the error in the translation, because it is a blatant mistake to put users in your translation right in the distribution!

Look at my attachment well!

 

ADVICE FOR USING CCleaner'S REGISTRY INTEGRITY SECTION

DON'T JUST CLEAN EVERYTHING THAT'S CHECKED OFF.

Do your Registry Cleaning in small bits (at the very least Check-mark by Check-mark)

ALWAYS BACKUP THE ENTRY, YOU NEVER KNOW WHAT YOU'LL BREAK IF YOU DON'T.

Support at https://support.ccleaner.com/s/?language=en_US

Pro users file a PRIORITY SUPPORT via email support@ccleaner.com

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Odpoveď pre užívateľa:  Restorator

Pokiaľ si taký odborník ako vieš kritizovať prečo neponúkaš svoje "ODBORNÉ" preklady?  Áno súhlasím s tým, že niektoré reťazce som použil z českého jazyka, ale iba kvôli nedostatku časového limitu a opravám neaktuálneho prekladu. Aj keď som poukázal na to, že nefunguje preklad v slovenskom jazyku po prečistení a oprave systému a stále neopravili spustili novšiu verziu... Nevieš to upraviť TY ???  Alebo patríš do spoločnosti, kde iba kritizujú, obviňujú a súdia aktívnych ľudí, ktorí sú ochotný pomáhať? Išiel mi nervy Slovenský jazyk v aplikácii, ktorý nebol preložený na 100%. Preto som ponúkol svoj doplnkový preklad. Veľmi pekne dopredu ĎAKUJEM za odpoveď a detaily, kde som konkrétne nesprávne preložil niektoré časti. Preložil som množstvo programov a aj sám používam exe.súbor aj keď digitálny podpis je nefunkčný na testovanie až do schválenia vydavateľa softvéru (softwéru???).

    Želám Ti veľa úspešných dní a čakám na odpoveď                              dedko58

Edited by dedko58
slovak
Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
22 minutes ago, dedko58 said:

Pokiaľ si taký odborník ako vieš kritizovať prečo neponúkaš svoje "ODBORNÉ" preklady?  Áno súhlasím s tým, že niektoré reťazce som použil z českého jazyka, ale iba kvôli nedostatku časového limitu, opravám neaktuálneho prekladu. Aj na to som poukazoval na to, že nefunguje preklad v slovenskom jazyku po prečistení a oprave systému a stále neopravili ... Nevieš to upraviť TY ???  Patríš do spoločnosti, kde iba kritizujú, obviňujú a súdia aktívnych ľudí, ktorí sú ochotný pomáhať? Išiel mi nervy Slovenský jazyk v aplikácii, ktorý nebol preložený na 100%. Preto som ponúkol svoj doplňujúci preklad. Veľmi pekne dopredu ĎAKUJEM za odpoveď, kde som konkrétne nesprávne preložil niektoré časti.  Preložil som množstvo programov a aj sám používam exe.súbor aj keď digitálny podpis je nefunkčný až do schválenia vydavateľa softvéru.

    Želám Ti veľa úspešných dní a čakám na odpoveď         dedko58

Please post in English.

Thank you.

 

Support contact

https://support.ccleaner.com/s/contact-form?language=en_US&form=general

or

support@ccleaner.com

 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, hazelnut said:

Please post in English.

Thank you.

Hello hazelnut.
I wrote the message in response to the criticism of the user under the nickname "Restorator" and "Nergal" in the Slovak language because it is probably a Slovak. 

YES. I pointed out that it is in the Czech language and I do not know how to modify it ...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dedko58 said:

Odpoveď pre užívateľa:  Restorator

Pokiaľ si taký odborník ako vieš kritizovať prečo neponúkaš svoje "ODBORNÉ" preklady?  Áno súhlasím s tým, že niektoré reťazce som použil z českého jazyka, ale iba kvôli nedostatku časového limitu a opravám neaktuálneho prekladu. Aj keď som poukázal na to, že nefunguje preklad v slovenskom jazyku po prečistení a oprave systému a stále neopravili spustili novšiu verziu... Nevieš to upraviť TY ???  Alebo patríš do spoločnosti, kde iba kritizujú, obviňujú a súdia aktívnych ľudí, ktorí sú ochotný pomáhať? Išiel mi nervy Slovenský jazyk v aplikácii, ktorý nebol preložený na 100%. Preto som ponúkol svoj doplnkový preklad. Veľmi pekne dopredu ĎAKUJEM za odpoveď a detaily, kde som konkrétne nesprávne preložil niektoré časti. Preložil som množstvo programov a aj sám používam exe.súbor aj keď digitálny podpis je nefunkčný na testovanie až do schválenia vydavateľa softvéru (softwéru???).

    Želám Ti veľa úspešných dní a čakám na odpoveď                              dedko58

Moja kritika smerovala prave k tej skutocnosti, o ktorej pises. Ulahcujes si svoju pracu tym, ze kvoli nedostatku casu sa spoliehas na cesky preklad. Ked si prejavil zaujem prelozit program do slovenskeho jazyka, mal si k nemu pristupovat zodpovednejsie a skontrolovat ho podla anglickeho zdroja. Ty si sa vsak spolahol na predosly slovensky preklad, kde povodny prekladatel spravil urcite chyby a tieto chyby sa v programe CCleaner opakuju uz roky. Tento prekladatel vsak prekladal program z anglickeho zdroja a musel ho urcite testovat dlhsie nez ty. Nebudem pisat vsetky chyby, to da rozum, ale dobre si pozri slovensky preklad podrobnejsie a ihned objavis urcite nelogicke retazce, gramaticke chyby a chyby v slovoslede. Na toto vsetko musi prekladatel dbat, aby sam sebe nespravil hanbu. Ty sam neskor pochopis, o com tu teraz pisem, ked sa budes prekladaniu venovat riadne a ked si budes vyhladavat rozne odborne terminy, aby si ich spravne interpretoval do slovenskeho jazyka (napr. skratky a podobne). Mnoho slovnych vyrazov nie je mozne prekladat doslovne, pretoze vyzeraju bud zvlastne, alebo sa nevojdu na dlzku do prekladu. Napr. ty si spravil z tlacidla nie jednoriadkovy ale dvojriadkovy preklad, co vyzera velmi zle pri pouzivani. Ver mi, ze cielom prekladatela nema byt len doplnovat preklad predosleho prekladatela, ale kontrolovat jeho spravnost. Prave z toho dovodu povazujem vsetkych prekladatelov, ktori nemaju cas venovat sa prekladu poriadne, za amaterov, ktori sa sice vo svete zviditelnia ale nie v dobrom svetle.

Davam ti za pravdu, ze velakrat nastava problem pri spolupraci prekladatela a vlastnika programu, ktory uvolni aj niekolko novsich verzii bez doplnenia prekladu od prekladatela. Toto je vsak chybou vlastnika programu, ktory oneskorene reaguje na podnety predkladatela.

Co sa tyka mojich prekladatelskych skusenosti, tak prekladaniu programov sa venujem viac ako 15 rokov. Zacinal som od utilit az po väcsie programy od spolocnosti Macromedia, Bome Sofware, Vegas, Kaspersky Antivirus (Internet Security), Adobe CS6 a rad inych. Neskor som sa zameral aj na mensie projekty ako su rozne rozsirenia do prehliadacov. Niektore programy som prestal prekladat z dovodu zainteresovania sa ceskych firiem do prekladov, ktore na tom financne prosperuju. Ja osobne som za svoje preklady nikdy neziadal dotacie. Takze tolko o mne.

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators

This is a topic for long past beta.  Topic locked.

 

ADVICE FOR USING CCleaner'S REGISTRY INTEGRITY SECTION

DON'T JUST CLEAN EVERYTHING THAT'S CHECKED OFF.

Do your Registry Cleaning in small bits (at the very least Check-mark by Check-mark)

ALWAYS BACKUP THE ENTRY, YOU NEVER KNOW WHAT YOU'LL BREAK IF YOU DON'T.

Support at https://support.ccleaner.com/s/?language=en_US

Pro users file a PRIORITY SUPPORT via email support@ccleaner.com

Link to comment
Share on other sites

  • Nergal locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.